Miditech ochranné pracovné pomôcky

groupe-rg logo
 

OCHRANNÉ PRACOVNÉ PROSTRIEDKY

Internetový obchod pre vás!

Vážení klienti,

dovoľujeme si Vám oznámiť, že od 23.12.2015 do 3.1.2016 bude mať spoločnosť MIDITECH s.r.o. celofiremnú dovolenku. Vybavovanie objednávok, ako aj expedícia tovaru, bude možná len po tomto termíne.

Objednávky z e-shopu prijaté po 17.12.2015 budú spracované a expedované po 4.1.2016 z dôvodu inventúry.

Ďakujeme za pochopenie a prajeme Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov a všetko dobré do Nového roku 2016.


Miditech s.r.o. je najväčší dodávateľ osobných ochranných pracovných pomôcok (OPP) na Slovensku, ponúka komplexný sortiment pracovných rukavíc, pracovných odevov, pracovnej obuvi, ako aj špecializovaných prostriedkov pre priemyselnú a individuálnu hygienu

 
Naša spoločnosť pôsobí na trhu od roku 1993 a dodáva produkty pre osobnú ochranu a hygienu zamestnancov vo všetkých priemyselných odvetviach.
Celý sortiment ochranných pracovných pomôcok, ktorý vám ponúkame v našom E-shope je bežne dostupný v našich skladových priestoroch!

Prosím vstúpte do nášho E-shopu, ponúkame Vám ochranné pracovné pomôcky vysokej kvality, plne chrániace vás a vaše telo pri práci aj aktívnom oddychu v domácnosti.
U nás máte k dispozícii tovar za najnižšie ceny, s rýchlym doručením priamo z nášho skladu! Doručujeme na celom území SR!
 
GARANCIA NAJNIŽŠEJ CENY V SR
Naša garancia najnižej ceny platí pre celý sortiment pracovných prostriedkov v našom internetovom obchode! Ak nájdete rovnaký nový tovar v inom obchode za nižšiu sumu, cenu vám dorovnáme. Viac informácii tu.

Tím našej spoločnosti tvoria zodpovední ľudia s dlhoročnými skúsenosťami s distribúciou ochranných pracovných pomôcok, ktorí sú vám k dispozícii na otázky ohľadom produktov zaisťujúcich bezpečnosť a komfort pri vašej práci. Kontakt na Miditech nájdete tu.

Aké výrobky u nás najviac hľadáte?

navleky na topanky  ochranne pracovne pomocky pracovne gumenne čižmy rukavice  latexove rukavice navleky na obuv  rukavice bicolour sandale  okuliare virtua  respirator  ansell rukavice gumene rukavice bicolour kimberly clark kozene rukavice specialne odevy dychacia maska 3M ochranne pomocky nitrilove rukavice  potravinarska ciapka  pracovne prilby  rukavice hyflex solvina usne zatky
Kontakt
E-shop
Mobil: 0948 496 318
Tel: 02 3211 3102
E-mail: eshop@miditech.sk    

Obchodné oddelenie
Tel: 02 3211 3103
Tel: 02 3211 3104
Fax: 02 3211 3100
N O V I N K Y
Copyright (C) 1993 - 2015 Miditech s.r.o., Created by Aston ITM