O nás 

.

Spoločnosť Miditech bola založená v roku 1993 a je jedným z lídrov v špecializovanej distribúcií osobných ochranných pracovných pomôcok (OPP) na Slovensku.

25 rokov Miditech podporuje spoločnosti, ktoré chcú chrániť mužov a ženy v práci. Vyvíjame maximálne úsilie, aby sme splnili všetky Vaše požiadavky.

Spokojnosť zákazníkov je jednou z našich základných hodnôt a znamená, že všetky naše akcie sú zamerané na tento prvotný cieľ.

Požiadavky zákazníkov sú pre nás zdrojom motivácie. Našou prácou je počúvať, predvídať a nájsť najviac prispôsobené riešenia ktoré sú dnes uznávané na trhu.

Od roku 2004 sme sa stali členom skupiny RG Groupe.

Miditech pôsobí v 6 hlavných produktových skupinách:

Team

Náš team tvoria zodpovední ľudia, ktorí poznajú Vaše ekonomické prostredie a Vašu prácu. Sú Vám k dispozícii na otázky ohľadom produktov zaisťujúcich bezpečnosť a komfort pri Vašej práci, poradenstva a personalizovaných štúdií.

Naším cieľom je vybudovať silnú skupinu prostredníctvom trvalo udržateľného a ziskového rozvoja tým, že sa zabezpečí správna rovnováha medzi profesionálnou etikou, rešpektom ľudskosti a životným prostredím.

onas-edit.jpg